Koncert zespołu AFTER BLUES

Zapraszamy na wyjątkowy koncert szczecińskiego zespołu After Blues, któremu udało się przetrwać w świecie muzyki już blisko 40 lat.  Kapelę założyło dwóch kolegów ze szkoły muzycznej: Leszek Piłat (bas, śpiew, perkusja ) oraz Waldemar Baranowski (gitara, instrumenty perkusyjne, śpiew ). Duet wypłynął na szerokie wody w 1985 r, podczas prestiżowego festiwalu „RAWA BLUES” otrzymując pierwszą nagrodę . W następnych latach „After Blues” znajdował się w czołówce  polskich wykonawców, nie tylko bluesowych. Grupa występowała na wielu różnych przeglądach i festiwalach. Zespół ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami polskiej muzyki jak m.in.: Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Wojtek Waglewski, Ireneusz Dudek, Jan „Kyks” Skrzek, a ostatnio Agnieszka Twardowska.

Laureaci wielu prestiżowych nagród: nominowani m.in. do Fryderyków i Superjedynek, a także uhonorowani nagrodą „PRO  ARTE” za ogromny wkład w polską muzykę bluesową.

Bilety w cenie 35 zł normalny i 25 ulgowy ( dla uczniów i studentów po okazaniu legitymacji) dostępne na www.jazzgra.kupbilecik.pl i w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.