09.12.2023, godzina 20.00

Miejsce koncertu - Aula "Medyk" ul. Mieszka I 27, Gniezno

AKUSTYCZNA RADIOSTACJA – NIE TYLKO JAZZ

* * * * * *
Zapraszamy!
Guitar

25.09.2020 – ECHOKOSMOS – AKUSTYCZNIE

25.09.2020 r. godz. 20:00
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

ECHOKOSMOS – AKUSTYCZNIE

02.10.2020 r. godz. 20:30
Dobry Browar, ul. Grzybowo, Gniezno

PART OF THE KITCHEN

Zapraszamy na niezwykły koncert poznańskiej grupy PART OF THE KITCHEN, podczas którego muzycy zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty ECHOKOSMOS. Album ten to opowieść o niezrozumieniu na wszystkich możliwych poziomach.
Nie rozumiemy tego, co dzieje się wewnątrz nas, nie do końca potrafimy skomunikować się z innymi ludźmi, nawet tymi najbliższymi, czy otaczającym nas Światem.
Żyjemy w Echokosmosie, w którym nie ma odbiorców – wraca do nas tylko echo wypowiadanych słów…

Zespół Part Of The Kitchen powstał w marcu 2016 roku w kuchni jednej z poznańskich kamienic – gdzieś między lampką wina a kolejną dokładką makaronu.
W ciągu kolejnego roku wypełnionymi spotkaniami band stał się integralną częścią kuchni na trzecim piętrze, w której powstawały pierwsze kompozycje. W marcu 2017 roku światło dzienne ujrzała epka Below The Line, zawierająca 5 autorskich utworów.
W ciągu swojej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów. W 2019 roku grupa została laureatem lubelskich Wschodów, gdzie otrzymała wyróżnienie. Zdobyła również główną nagrodę w ramach Kujawsko-Pomorskiego przeglądu Kapel we Włocławku. Twórczość zespołu gościła na antenie radiowej Czwórki, Antyradia, Radia Poznań, Radia Lublin, radia Afera.
Muzyka zespołu wymyka się z ram gatunkowych, a jej charakter najlepiej oddaje miano „muzyki nieagresywnej” – którą okładać się można na każdą ranę.

Bilety w cenie 30 zł i 20 zł ulgowy (dla uczniów i studentów po okazaniu legitymacji) do nabycia na www.jazzgra.kupbilecik.pl, a także przed koncertem.